Loading...

Pozbądź się zmarszczek szybko i bezboleśnie

Chyba żadna kobieta nie chce mieć zmarszczek na twarzy, a gdy już je ma, chce się ich pozbyć jak najszybciej.

Gdy na twojej twarzy pojawiają się oznaki starzenia, z pewnością chcesz coś z tym zrobić. Jeśli czujesz się skrępowany zmianą swojego wyglądu, możesz udać się do salonu kosmetycznego i skorzystać z jednego z wielu oferowanych nieinwazyjnych zabiegów przeciw starzeniu się skóry. Możemy znacznie zredukować zmarszczki wokół oczu czy ust, stosując nieinwazyjne zabiegi, takie jak redukcja zmarszczek i wypełniacze skórne. Redukcja zmarszczek rozluźni mięśnie wokół oczu, tymczasowo zatrzymując skurcze i zapobiegając tworzeniu się zmarszczek, a wypełniacze skórne wypełnią głębokie bruzdy zwiększenie objętości skóry tam, gdzie poziom kolagenu jest niski. Zanim wybierzesz zabieg odpowiednio dostosowany do twoich potrzeb, odbędziesz konsultację z lekarzem. Taka profesjonalna rozmowa pozwoli ocenić, czy będziesz bardziej odpowiednim kandydatem do redukcji zmarszczek lub wypełniaczy, w zależności od rodzaju skóry i problemu, który chcesz rozwiązać. Ponieważ oba zabiegi są nieinwazyjne, rekonwalescencja nie jest konieczna. Procedura w niczym nie przypomina chirurgicznego liftingu twarzy, który wymaga rezerwacji tygodnia wolnego od pracy, aby poczekać, aż rany się zagoją. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie i lekkie zasinienie, ale szybko one ustępują. Zabiegi te są podawane w wybrane miejsce twarzy poprzez wstrzyknięcie odpowiednio dobranego preparatu.

To nie powinno boleć, ale jeśli wolisz wcześniej zastosować znieczulenie miejscowe, wystarczy zaznaczyć to w rozmowie wstępnej.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji na ten temat, dowiedz się więcej o zabiegach na twarz na Moment.pl. Efekty wypełniaczy skórnych widać natychmiast. Skóra wokół oczu, w miejscu gdzie wcześniej występowały zmarszczki, powinna być bardziej jędrna, elastyczna i młodziej wyglądać. W ten prosty sposób można szybko pozbyć się kurzych łapek, zmarszczek z czoła, czy bruzd z okolicy ust. Zdziwiłabyś się, jaką różnicę może spowodować zmniejszenie zaledwie kilku zmarszczek w ogólnym wyglądzie twarzy.