Loading...

Promocja biznesu przy pomocy gadżetów reklamowych

Ciekawe gadżety promocyjne mogą odbić się bardzo pozytywnie na sprzedaży.

Klienci którzy będą korzystali z gadżetów na co dzień będą utrwalali w pamięci naszą markę. Gadżety promocyjne często posiadają także dane kontaktowe do firmy, dzięki czemu klient może szybko odnaleźć numer telefonu czy adres poczty elektronicznej, skontaktować się w celu złożenia zamówienia. Zatem gadżety reklamowe mogą nadal być skuteczną metodą promocji, która będzie skuteczna wśród wielu firm.

Promocja biznesu przy pomocy gadżetów reklamowych

Długopis z logo to tani sposób na promocję firmy

Dużym zainteresowaniem cieszą się długopisy z logo firmy, są to dość niedrogie gadżety które możemy zakupić w dużej ilości. W ten sposób będziemy docierać do szerokiego grona odbiorców, mogą być to zwykłe plastikowe długopisy na które naniesiemy napisy za pomocą farb lub też długopisy metalowe. W przypadku metalu wykorzystuje się grawer, możemy zatem przygotować dla naszych klientów eleganckie długopisy lub też zestaw długopis oraz pióro. Grawer pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości grafiki na małej powierzchni, zatem na długopisie możemy nadrukować nie tylko logo ale także dane kontaktowe, numer telefonu, adres strony internetowej.

Bardzo popularne są także kubki reklamowe, może być to kubek który będzie zmieniła kolor pod wpływem temperatury. Firmy bardzo chętnie korzystają także z parasoli reklamowych czy smyczy z logo. Nowe sposoby umieszczania nadruków powodują, iż gadżety można użytkować przez długi czas, w ten sposób gadżet stanie się skutecznym nośnikiem reklamy. Warto wybrać gadżety które są nieszablonowe, dopasować je do charakterystyki naszej branży, dzięki czemu będą chętniej użytkowane przez klientów.

Często długopisy z logo to podstawa marketingu bezpośredniego. Możemy rozdawać je podczas targów, spotkań, możemy umieścić je także w recepcji. Z pewnością wybór kolorystyki, odpowiedniego stylu długopisu będzie miał duży wpływ na zainteresowanie klientów, Warto zwrócić uwagę, iż nudne długopisy często trafiają do szuflady, nie chcemy z nich korzystać. Dlatego wybranie eleganckiego długopisu z ciekawym grawerem może być bardzo dobrym pomysłem na promocję.