Loading...

Lakiery hybrydowe to popularny wynalazek ostatnich czasów

Odkąd tylko dotarły do naszego kraju, lakiery hybrydowe od razu zachwyciły niejedną Polkę. Posiadają bardzo dużo zalet w porównaniu do ich zwykłych odpowiedników.

Jedną z ich zalet jest przede wszystkim to, że utrzymują się nawet do trzech tygodni bez zadrapań czy odprysków, i żadne porządki domowe, mycie naczyń czy też pranie nie są w stanie zakłócić ich świetnego wyglądu. Lakiery hybrydowe dają bardzo piękne efekty, są niezwykle lśniące i hipoalergiczne, ponieważ nie posiadają w swoim składzie składników chemicznych i do tego są bardzo odporne. Wykonując taki manicure oszczędzamy czas, gdyż przy zwykłym tradycyjnym lakierze taki zabieg musielibyśmy powtarzać przynajmniej co trzy dni. Daje bardzo naturalny wygląd, można wykonać manicure w jednym kolorze, ale można również frencz, ombre, czy różne wzory, wybór jest naprawdę duży. Lakiery hybrydowe to rewelacyjny wynalazek dla naszych paznokci. Gdy nam się już znudzi dany kolor i chcemy go usunąć, trzeba również udać się w tej sprawie do kosmetyczki, koszt waha się od około 50 złotych za zmianę koloru, ponieważ nie da się niestety usunąć takiego lakieru zwyczajnym zmywaczem. Każda kobieta lubi się podobać. Piękna sukienka, wysokie szpilki oraz błyskotki mogą zdziałać cuda. Każda stylizacja wymaga odpowiedniej oprawy w postaci dodatków. Kobiety mające oliwkową, karmelową lub ogólnie jeden z ciemniejszych odcieni karnacji, będą cudownie wyglądać z biżuterii ze złota. Jednak dzisiaj tak samo ważne są takie elementy wizerunku, jak odpowiedni lakier do paznokci.

Coraz więcej pań wybiera przede wszystkim lakiery hybrydowe, jako te, które mają znacznie

lepszą trwałość i dają lepsze efekty. Obecnie panie kolor dobierają do wielu czynników, takich jak na przykład kolor włosów czy też nawet kolor noszonej biżuterii czy ubrań. Dlatego na rynku można kupić praktycznie dowolne lakiery hybrydowe, jeżeli chodzi o ich kolorystykę przykładem niech będzie cnd shellac sklep. Lakiery hybrydowe to zdaniem kobiet przede wszystkim znacznie większa trwałość, dlatego też coraz więcej kobiet wybiera je zamiast tradycyjnych lakierów. Lakiery hybrydowe należy oczywiście utwardzić pod specjalną lampą UV u naszej kosmetyczki, dzięki temu będziemy mogli się cieszyć ich pięknym efektem przez wiele dni.