Loading...

Promuj świat dzięki tym wskazówkom dotyczącym e-maili

Czy słyszałeś o e-mail marketingu, ale nie wiesz, z czym on się wiąże? Nie jesteś sam.

Wiele osób nie zna e-mail marketingu. To się dla ciebie zmieni. W poniższym artykule poznasz metody, które pomogą Ci skutecznie wykorzystać e-mail marketing na swoją korzyść.Zaoferuj kupon klientom, którzy zarejestrują się na Twojej marketingowej liście e-mailowej. Umieść formularz w swojej witrynie, w którym klienci mogą się zarejestrować, i ustawić go tak, aby automatycznie wysyłał do nowych klientów kupon po przesłaniu formularza. Zachęca to klientów do wyrażenia zgody na wysyłanie im materiałów marketingowych, dzięki czemu nie zostaniesz oskarżony o wysyłanie spamu.Zanim zaczniesz korzystać z e-mail marketingu, utwórz testową wiadomość e-mail i wyślij ją do znajomego lub członka rodziny. Twoja ukochana osoba może zobaczyć, jak wygląda wiadomość e-mail i przekazać Ci informacje zwrotne. W ten sposób, jeśli zajdzie potrzeba wprowadzenia jakichkolwiek zmian, możesz to zrobić przed wysłaniem e-maili do klientów.Zanim wyślesz e-maile do swoich subskrybentów, postaraj się poinformować ich, co im wyślesz i jak często mogą oczekiwać od Ciebie wiadomości. W ten sposób wiedzą, kiedy spodziewać się wiadomości e-mail i mogą zapobiec jej automatycznemu wysyłaniu do folderu ze spamem.Wyślij swoim członkom link, który muszą kliknąć, aby potwierdzić swoją subskrypcję na Twoją listę e-mailową. W ten sposób upewnisz się, że jest to coś, co chcą zrobić, i uchroni Cię przed otrzymywaniem skarg dotyczących spamu. Poinformuj swoich uczestników w swojej prezentacji, że będą musieli kliknąć link.Przed skontaktowaniem się z jakimkolwiek konsumentem za pośrednictwem poczty e-mail należy uzyskać pozwolenie. Ludzie zazwyczaj widzą niechciane wiadomości e-mail, takie jak spam, i usuwają je lub ignorują bez poświęcania czasu na ich przeczytanie. Promuj świat dzięki tym wskazówkom dotyczącym e-maili

Ryzykujesz również, że zostaniesz zgłoszony jako spamer i naruszysz zasady wdrożone przez dostawcę usług internetowych, w wyniku czego Twój adres zostanie umieszczony na czarnej liście.Zawsze uzyskaj zgodę klientów przed wysłaniem im e-maili.

Firmy, które są traktowane poważnie, nie wysyłają masowych wysyłek pocztą elektroniczną. Wielu klientów jest zniechęconych otrzymywaniem spamu, co może utrudniać relacje z klientem.Wykorzystaj pasywną i aktywną informację zwrotną, aby ulepszyć swój e-mail marketing. Zapytaj, co im się podoba w Twoich e-mailach, czego nie lubi i co chcieliby zobaczyć, wszystko to nazywa się aktywnymi opiniami. Bierna informacja zwrotna jest bardziej subtelna, a nawet niewidoczna dla czytelnika. Możesz użyć dowolnych dostępnych narzędzi i oprogramowania, aby określić, które linki są najczęściej klikane.Diamenty mogą być na zawsze, ale pozwolenie nie. Nawet po uzyskaniu pozwolenia subskrybenta odnów je jakoś po około dziewięciu miesiącach, ponieważ jest to typowa data wygaśnięcia udzielonych uprawnień. Nie tylko potencjalni klienci poczują się szanowani przez twoje grzeczne zachowanie, ale szybko zidentyfikujesz, kto naprawdę jest zainteresowany twoim materiałem.Spróbuj dostosować wiadomości do odbiorców poczty e-mail. Spróbuj umieścić ich imię i nazwisko w e-mailu, aby był bardziej ciepły i osobisty. Może to pomóc w budowaniu lepszych relacji z klientami, a oni mogą być bardziej skłonni do czytania tego, co masz do powiedzenia w tych spersonalizowanych wiadomościach e-mail.Aby upewnić się, że Twój e-mail marketing naprawdę pomaga, a nie przeszkadza Twojej firmie, zwróć szczególną uwagę na spam, który kiedyś usunąłeś z własnego konta e-mail. Zobacz, w jakim języku sam odpowiadasz najbardziej negatywnie i naprzemiennie, jakie tematy zwiększają prawdopodobieństwo otwarcia e-maila marketingowego.Podsumowując, prawdopodobnie trafiłeś do tego artykułu, ponieważ ciekawi Cię e-mail marketing i co to za sobą pociąga. Po zapoznaniu się z powyższymi informacjami jesteś na najlepszej drodze do zostania ekspertem od e-mail marketingu. Może się okazać, że ta technika naprawdę pomaga Twojej firmie lub produktowi.