Loading...

Jak poprawić wygląd naszych zębów?

Obecnie techniki związane ze stomatologią znacznie się poprawiły, w ostatnich latach przykładowo pojawiły się bardzo nowoczesne urządzenia pozwalające na wykonanie dokładnych zdjęć RTG naszej jamy ustnej.

Dzięki temu będzie można łatwo określić jakiego rodzaju ubytki z występują w naszej jamie ustnej, możemy także wykonać zdjęcia na potrzeby leczenia kanałowego,. Oczywiście tomografia komputerowa zębów może być dziś wykonana bardzo szybko, dzięki czemu można łatwo postawić diagnozę i szybko rozpocząć leczenie.

Jak poprawić wygląd naszych zębów?

Jakie zabiegi wykonywane są w gabinetach stomatologii estetycznej?

W przypadku kiedy stomatolog stwierdzi iż ubytek należy zastąpić implantem, wówczas powinniśmy wykonać odpowiednie badania, wykonać zdjęcia które pozwolą na wykonanie profesjonalnego implantu. Obecnie stosuje się implanty tytanowe, mogą być to także implanty z wysokiej jakości stali, które pozwalają na bezpieczne, długoletnie użytkowanie. Naturalnie można wykorzystać różnego rodzaju implanty metalowe czy też ceramiczne, które praktycznie będą nie do odróżnienia od naszych pozostałych zębów.

Gabinety stomatologii estetycznej mogą wykonać dla nas wiele różnego rodzaju usług związanych z jamą ustną, może być to przykładowo korekcja krzywych zębów, w tym przypadku stosuje się bardzo nowoczesne rozwiązania które pozwalają w krótkim czasie wyrównać nasz uśmiech. Naturalnie można także przeprowadzić profesjonalnie usunięcie zęba pod narkozą czy też wykonanie licówek. Oczywiście bardzo potrzebna jest w tym przypadku odpowiednia fotografia pantomograficzna naszego uzębienia.

Jeżeli poszukujemy tego rodzaju usług wówczas możemy wejść na stronę https://www.neodentica.pl/zakres-uslug/tomografia-3d-rtg/, znajdziemy tam opis usług wykonywanych przez profesjonalną klinikę stomatologii estetycznej w łodzi. Z pewnością będziemy mogli liczyć tam na profesjonalne wykonanie wielu zabiegów związanych z naszą jamą ustną, może być to przykładowo korekta szczęki, żuchwy. Oczywiście wykonywane zabiegi są pod narkozą, dzięki temu pacjent będzie poczuć nieco komfortu, w tym przypadku także zastosowane są najnowsze technologie które pozwalają na wykonanie trwałych implantów czy też licówek.