Loading...

Porady ubezpieczeniowe, które naprawdę mogą się opłacić

Posiadanie ubezpieczenia samochodowego jest bardzo ważne; może uchronić Cię przed koniecznością płacenia kosztownych napraw w przypadku uszkodzenia pojazdu lub pojazdu innej osoby.

Dostępnych jest wiele opcji ubezpieczenia pojazdu. W tym artykule znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci znaleźć odpowiednie ubezpieczenie samochodu.Uzyskując ubezpieczenie dla nastoletniego kierowcy, uzyskaj najlepszą ofertę, prosząc o wycenę zarówno dodania syna lub córki do konta ubezpieczenia samochodu, jak i uzyskania własnego ubezpieczenia samochodu. Dodanie kierowcy do konta jest zazwyczaj tańsze, ale czasami niska zdolność kredytowa może sprawić, że założenie nowego konta będzie bardziej opłacalne.Kupując ubezpieczenie samochodu dla nastolatka, pamiętaj, że istnieje wiele sposobów na uzyskanie zniżki. Jeśli Twój nastolatek: ukończył kurs Driver’s Ed, utrzymuje dobre oceny, jeździ starszym samochodem, czterodrzwiowym sedanem lub kombi i/lub innym kolorem niż czerwony, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy!Rodzice, którzy chcą ograniczyć do minimum składki na ubezpieczenie samochodu swojej rodziny, dobrze zrobią, jeśli kupią samochód, którego ubezpieczenie jest ogólnie dostępne. Późny model, mniej efektowny samochód będzie generalnie tańszy w ubezpieczeniu, a zwłaszcza pozwoli zaoszczędzić pieniądze, jeśli uwzględnisz nastoletnie dzieci, które możesz chcieć uwzględnić w swojej polisie.Prawie każda firma ubezpieczeniowa pobiera opłaty w zależności od ryzyka, które stwarzasz, więc świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest wystawienie się ubezpieczycielowi na kierowcę niskiego ryzyka. Jednym ze sposobów zmniejszenia ryzyka jest podłączenie urządzenia GPS do pojazdu. Te urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą pozwalają firmom ubezpieczeniowym zaoszczędzić tysiące, jeśli Twój samochód zostanie skradziony, a oszczędności przechodzą na Ciebie.Dodając członka rodziny do swojego planu ubezpieczeniowego, sprawdź i sprawdź, czy nie będzie dla niego tańsze objęcie go osobnym ubezpieczeniem. Ogólna zasada jest taka, że ​​dodanie do polisy jest tańsze, ale jeśli masz już wysoką składkę, mogą oni sami znaleźć tańsze ubezpieczenie.Sprawdź, czy Twoja firma ubezpieczeniowa oferuje lub akceptuje testy na prawo jazdy osób trzecich, które pokazują Twoje bezpieczeństwo i umiejętności w prowadzeniu pojazdu. Porady ubezpieczeniowe, które naprawdę mogą się opłacić

Im bezpieczniej jeździsz, tym mniejsze ryzyko, a składki ubezpieczeniowe powinny to odzwierciedlać.

Zapytaj swojego agenta, czy możesz otrzymać zniżkę za udowodnienie, że jesteś bezpiecznym kierowcą.Ochrona polisy ubezpieczeniowej dotyczy wyłącznie kierowcy, dla którego wypisana jest polisa. Często ludzie pozwalają znajomemu na korzystanie ze swojego pojazdu, ale jeśli znajomy brał udział w wypadku samochodowym, firma ubezpieczeniowa może odmówić wypłaty jakichkolwiek roszczeń. Możesz uzyskać polisę, która pozwala innym osobom zasiąść za kierownicą Twojego samochodu, ale za to ubezpieczenie kosztuje więcej.Każdy, kto kupuje świetne stawki na ubezpieczenie samochodu, powinien sprawdzić dostępność zniżek grupowych lub partnerskich. Grupy pracodawców, stowarzyszenia zawodowe i inne organizacje często negocjują specjalne stawki dla swoich członków, co może skutkować znacznymi oszczędnościami. Dlatego opłaca się porównywarka mając na uwadze tego typu potencjalne rabaty.Nie zadowalaj się pierwszą firmą ubezpieczeniową, którą znajdziesz. Możesz przegapić specjalne zniżki lub nagrody. Na przykład niektóre firmy ubezpieczeniowe oferują obniżone składki kierowcom bezwypadkowym lub osobom wykonującym określone zawody. Niektórzy dają nawet zniżki studentom college’u, którzy mają dobre oceny.Jak wspomniano na początku artykułu, posiadanie ubezpieczenia samochodowego może uchronić Cię przed poniesieniem kosztownych wydatków w razie wypadku. Przy tak wielu dostępnych opcjach wybór najlepszej może być trudny. Mamy nadzieję, że wskazówki zawarte w tym artykule pomogą Ci znaleźć odpowiednie ubezpieczenie samochodu.