Loading...

Polski producent kosmetyków naturalnych.

Obecnie na rynku istnieje wielu producentów tak zwanych kosmetyków naturalnych.

Większość z nich to zagraniczni producenci, którzy dzięki wielkim nakładom finansowym wchodzą na zagraniczne dla siebie rynki, by móc następnie wkraczać na inne rynki. Jednak czy zastanawialiście się kiedyś, czy istnieje jaki polski producent kosmetyków naturalnych? Czy nie chcielibyście wspierać polskich producentów, biorąc pod uwagę szczególne dla nas obecne czasy? Polskim producentem kosmetyków naturalnych jest APIS. To producent, który swoją siedzibę ma w Bydgoszczy, jednak dzięki sprzedaży internetowej może dostarczyć swoje produkty praktycznie do każdego zakątka naszego pięknego kraju. APIS to firma rodzinna, która jak sami przedstawiciele wskazują ma już ponad trzydziestoletnią tradycję, a od samego początku zajmują się produkcją, a także sprzedażą kosmetyków dla profesjonalistów. Firma nie ukrywa, że ich największym celem jest używanie składników przede wszystkim naturalnych, ponieważ ich dewizą jest hasło „Piękno leży w naturze”. Polski producent kosmetyków naturalnych.

Naturalne kosmetyki to przede wszystkim takie, których składniki musza być pochodzenia naturalnego, nie mogą być syntetyczne.

Składniki te musza być również pozyskiwane w naturalne sposoby, takie jak filtracja, wyciskanie, destylacja czy suszenie. Za kosmetyk naturalny uznaje się taki, którego składniki w 95 procentach są pochodzenia naturalnego. Biorąc pod uwagę fakt, że kosmetyki czasami muszę przebyć długą drogę od fabryki do konsumenta, naturalnym jest to, że musza być w minimalnym stopniu zakonserwowane. Szeroka gama produktów kosmetycznych firmy APIS, przypomnijmy – polskiego producenta – na pewno sprawi, że każdy z nas znajdzie coś dla siebie w gamie produktów. Niezależnie czy mają być to kosmetyki do cery wrażliwej, trądzikowej, suchej, przetłuszczającej się – APIS to firrma, która stawia na naturalne kosmetyki, dlatego też każdy z nas może znaleźć coś dla siebie w ich sklepie. apis sklep jest bogaty w wiele produktów, a przy większych zamówieniach możemy liczyć na darmową przesyłkę.