Loading...

Płytki w jodełkę

Jodełka to niezmienny klasyk, który pasuje do każdego wnętrza.

Nie tylko stosuje się ją w tekstyliach, ale także na podłogach. To projekt, który sprawdzi się w tradycyjnych i nowoczesnych wnętrzach. W stylu skandynawskim, płytki jodełka drewnopodobne w szarym lub białym kolorze na podłodze dodają nowoczesnego akcentu.

Płytki w jodełkę

Płytki w jodełkę do salonu

Płytki w jodełkę francuską to nie tylko klasyka, ale również trend w nowoczesnych domach. Dzięki minimalistycznemu stylowi, popularnemu w projektach wnętrz, jodełka ma szerokie zastosowanie. Niezależnie od tego, czy chodzi o gres jodełka we wnętrzu retro czy we współczesnej przestrzeni, prosty i ponadczasowy design płytek jodełka sprawia, że jest to wszechstronny wybór na podłogi. Płytki jodełka francuska występują w różnych formatach, w tym jako chevrony, aby stworzyć unikalną i elegancką podłogę.

Płytki jodełka pasują do każdego pomieszczenia. Dostępne w ciemniejszych i jaśniejszych odcieniach drewnopodobnych, podkreślają styl pomieszczenia. Płytki jodełka na podłodze są idealnym wyborem do przedpokoju, łazienki i kuchni, ale także w salonach, sypialniach i na tarasach. Dzięki efektowi jasnego drewna na płytkach można wykorzystać naturalne światło i powiększyć optycznie pomieszczenie.

Kuchnie i łazienki to dwa pomieszczenia w domu, gdzie najczęściej używa się płytek. Wiodący producenci, tak jak Tubądzin czy Paradyż, oferują wiele stylów i projektów. Płytki w jodełkę można także stosować na ścianach, szczególnie w łazience lub kuchni, gdzie czarne i białe płytki chevron układane we wzór jodełki dodają ciekawego efektu. Coraz więcej osób wybiera nietypowe wzory płytek, takie jak heksagonalne, oktagonalne, rombowe czy gwieździste, aby udekorować swoje domy. Sporo ciekawostek znajdziesz na http://e-plytki.blogm.pl.