Loading...

Płytki ścienne o wyjątkowym wzornictwie

Poszukując płytek coraz częściej wybieramy modele wypukłe, trójwymiarowe, które mogą ożywić nasze ściany, mogą sprawdzić się bardzo dobrze zarówno w łazience, jak i w kuchni.

Dostępnych jest bardzo wiele płytek w różnych kolorach, które sprawdzą się w różnych wnętrzach. Dobierając płytki do łazienki należy zwracać uwagę nie tylko na kolorystykę, ale także właściwości, odporność na działanie wody, antypoślizgowość, czy też będziemy poszukiwać płytek odpornych na ścieranie.

Płytki ścienne o wyjątkowym wzornictwie

Płytki trójwymiarowe Decus Aspa

Bardzo ciekawą ofertę płytek posiada firma Decus, która oferuje płytki ceramiczne wypukłe, które mogą stworzyć na naszej ścianie bardzo interesujący wzór. Są to przykładowo białe płytki Aspa Blanco Brillo, lub też model Aspa Negro Brillo w kolorze czarnym. Są to płytki gatunek 1, płytki szkliwione. Jest to glazura, którą możemy zastosować w różnych pomieszczeniach, sprawdza się także w kuchni, możemy zastosować je pomiędzy meblami kuchennymi, wykorzystać jako wstawki pomiędzy płytkami tradycyjnymi. Firma Decus znana jest z wysokiej jakości płytek ceramicznych, jest to firma hiszpańska z regionu Castellon. Obecnie klienci coraz częściej poszukują płytek wypukłych, trójwymiarowych, które będą ożywiały nasze ściany, dlatego oferta Decus może być pomysłem na stworzenie modnych pomieszczeń.

Płytki 3D wyglądają bardzo ciekawie na różnych powierzchniach, mają charakter nowoczesny, możemy łatwo łączyć je ze standardowymi płytkami. Oferta Decus Aspa to płytki o wymiarach 10 x 15 cm, które możemy łatwo dopasować do innych płytek, przykładowo w standardowym rozmiarze 60 x 60 cm. Małe rozmiary pozwalają na wykorzystanie w wąskich przestrzeniach, możemy ozdobić nimi wannę, stworzyć ciekawe rozwiązania w naszej łazience. Aspa Blanco Brillo to płytka w kolorze jasnym, możemy wykorzystać ją w małych pomieszczeniach, gdzie pozwoli rozjaśnić przestrzeń, dzięki temu będzie ona wyglądała na nieco większą. Płytki z serii Aspa Negro Brillo są w kolorze czarnym, są do płytki połyskujące, które pozwolą na stworzenie ciemnej ściany, która może być bardzo interesującym motywem architektonicznym.

Płytki Decus Aspa w wersji Blanco oraz Negro możemy zakupić na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/Decus/7746. Jest glazura pochodząca z Hiszpanii, w opakowaniu znajduje się 17 sztuk płytek o wadze 5 kg. Posiadają powierzchnię błyszczącą, są to płytki przeznaczone na ściany.