Loading...

Urządzenia do zewnętrznego detailingu auta

Kierowcy, którzy chcieliby zadbać o wygląd swojego samochodu, mogą skorzystać z usług firmy detailingowej lub też wybrać profesjonalny sprzęt, dzięki któremu można wykonać korektę lakieru.

Wykorzystuje się w tym celu polerki samochodowe, które przy użyciu gąbki oraz pasty sprawią, że nasz lakier zacznie znowu błyszczeć. Jest część procesu detailingu, który polega na usunięciu warstwy lakieru, w tym drobnych rys.

Urządzenia do zewnętrznego detailingu auta

Maszyny polerskie Evoxa

Jeżeli poszukujemy polerki, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Evoxa, oferuje ona maszyny rotacyjne dla profesjonalistów oraz amatorów. Wybierając polerkę warto zwrócić uwagę na rozmiar talerza oraz skok maszyny, do rozmiaru talerza dobieramy pad polerski, najczęściej będą to rozmiary 75 lub też 125 mm. Z pewnością duży talerz dobrze sprawdzi się na większych powierzchniach, mniejsze polerki doskonale poradzą sobie w przypadku zderzaków, lusterek, różnych detali naszego auta. Dodatkowo urządzenia tego rodzaju charakteryzuje skok, który może posiadać od 9 do przykładowo 21 mm. Powoduje to, iż obrót jest nierównomierny, polerką wykonujemy ruchy najbardziej pożądane w przypadku usuwania rys na powierzchni naszego auta. Oczywiście należy zadbać o odpowiednią pastę, która pozwoli na skuteczne usuwanie zarysowań z powierzchni lakieru.

Poszczególne maszyny polerskie mogą różnić się mocą, będzie to przykładowo moc 1000 Watów. W zależności od naszych potrzeb, częstotliwości pracy, możemy wybrać profesjonalne urządzenia o dużej mocy, które pozwolą szybko doprowadzić karoserię każdego auta do dobrego stanu. Sprzęt Evoxa charakteryzują wytrzymałe łożyska, mamy możliwość regulacji obrotu, sprzęt objęty jest 24 miesięczną gwarancją. Przewód zasilający posiada 5 m długości, co pozwala na łatwy dostęp do wszystkich części auta. Możemy zakupić zestawy z pastą oraz gąbką polerską wysokiej jakości.

Urządzenia do detailingu firmy Evoxa dostępne są na stronie internetowej https://grupaurban.pl/product-category/producenci/evoxa/. Możemy wybrać maszyny polerskie różnej mocy, które sprawdzą się w profesjonalnych firmach zajmujących się detailingiem, znajdziemy także tańsze modele, które z pewnością zadowolą amatorów domowego detailingu.