Loading...

W sklepach online można kupić różnobarwne ochraniacze do łóżeczka

Twoje dziecko w ciągu pierwszych dwóch lat będzie spędzało więcej czasu na spaniu niż na czuwaniu.

Dlatego tak ważne jest zapewnienie maluchowi jak największego komfortu podczas snu. Puszyste, wzorzyste i miękkie w dotyku ochraniacze do łóżeczek od dziesięcioleci znajdują się na półkach sklepów popularnych sprzedawców, a obecnie możemy je również zakupić w sklepach online.

W sklepach online można kupić różnobarwne ochraniacze do łóżeczka

Miękkie ochraniacze do łóżeczka znajdziemy w wielu wzorach

Do około 4 miesiąca życia niemowlęta nie przekręcają się na boki i jest mało prawdopodobne, aby niemowlę wytworzyło wystarczającą siłę, aby zranić się o szczebelki łóżeczka. Zastosowanie w tym okresie życia dziecka ochraniaczy na łóżeczko spełnia raczej funkcję dekoracyjną. W wieku od 9 do 10 miesięcy większość niemowląt może podnieść się do pozycji stojącej i użyć ochraniacza do łóżeczka jako stopnia do wyjścia lub wypadnięcia z łóżeczka, dlatego należy wybierać ochraniacze takiego typu, aby dziecko nie mogło się na nie wspinać.

Rodzice, którzy obawiają się, że ich dziecko zahaczy ręką lub nogą o szczebelki łóżeczka, lub uderzy o nie główką, mogą zmontować wiele różnych zabezpieczeń, jak ochraniacze na szczebelki lub górne krawędzie łóżeczka. Różnego rodzaju ochraniacze na łóżeczko i pokrowce na poręcze łóżeczka zapewniają rodzicom spokój ducha, wiedząc, że ich maluch jest bezpieczny podczas odpoczynku. Wykonane z miękkich materiałów ochraniacze na łóżeczko ochronią główkę malucha, nie przeszkadzając zbytnio w jego przestrzeni do spania. Zazwyczaj można je prać w pralce, co ułatwia utrzymanie łóżeczka w czystości, można je również łatwo zdejmować, ponieważ są przymocowane do łóżeczka za pomocą troczków.

Rodzice, którzy szukają alternatywy dla tradycyjnych ochraniaczy, mogą również wybrać ochraniacze do łóżeczka z elementów plecionych lub z poduszek połączonych w segmenty. Jeśli nie chcesz zbyt miękkiego materiału, możesz wybrać proste ochraniacze z bawełny. Wyściełana osłona górnej części balustrady chroni malucha przed przypadkowym uderzeniem głową, a znajdziemy ją w wielu zabawnych wzorach komponujących się z każdym wystrojem pokoju dziecięcego.