Loading...

Tanie perfumy nie muszą oznaczać złej jakości

Dawniej perfumy i inne pachnidła do ciała były przechowywane w glinianych i ceramicznych puzderkach.

Nowoczesne przechowywanie perfum sprowadza się głównie do szklanych pojemników w postaci buteleczek z atomizerem dla wygody użytkowania. Nowe projekty dały nam coraz więcej możliwości wyboru opakowań perfum, od prowokacyjnych po proste, od klasycznych po zabawne, każda butelka odzwierciedlała esencję tego, co zawiera.

Tanie perfumy nie muszą oznaczać złej jakości

Niedrogie odpowiedniki perfum od znanych producentów

Fakt, że wybory zapachów dokonywane są w oparciu o indywidualne preferencje każdej osoby, zapewnia perfumom wyjątkowość i niezwykłą jakość, a także daje nam mnóstwo wyboru wśród zapachów lekkich, orzeźwiających, kwiatowych, słodkich i bardziej ciężkich, pudrowych czy orientalnych. Wiele osób pozostaje wierna jednemu zapachowi przez wiele lat, inni natomiast używają zamiennie wielu różnych zapachów w zależności od nastroju, pory dnia czy roku. Jeśli nie dysponujemy dużą ilością gotówki bądź nie chcemy wydawać sporej sumy na markowe perfumy, możemy skorzystać z oferty odpowiedników drogich zapachów, które można kupić w niskiej cenie. W ten sposób możemy zakupić kilka ulubionych zapachów, a mimo to nie wydać zbyt wiele.

Zapachy dostępne w sprzedaży mają różne stężenie procentowe olejku zapachowego, który decyduje o trwałości zapachu. Najtrwalsze są perfumy, które zawierają około 20 związków aromatycznych w wysokim stężeniu, wody perfumowane mają 10 do 30 związków aromatycznych w mniejszym stężeniu, natomiast wody toaletowe zawierają od 2 do 10 związków aromatycznych w dosyć niskim stężeniu, więc ich zapach jest najmniej intensywny i trwały. Oczywiście perfumy będą najdroższe, ale to nie znaczy że wody toaletowe znanych marek są tanie. Natomiast jeśli nie chcemy wydawać dużej sumy na zapachy, możemy zakupić odpowiedniki perfum, które są tanie, ale również wysokiej jakości i trwałe, jak oryginalne.

Dobrej jakości odpowiedniki znanych perfum kupisz online. Można w ten sposób sprawdzić, czy podróbka perfum będzie pachniała tak samo, jak oryginalny zapach od producenta, ponieważ składniki są wyraźnie wymienione.