Loading...

Stylowa marynarka na różne okazje

Marynarka może być to także pomysł na mniej formalny ubiór do pracy, wówczas marynarka sprawi iż będziemy wyglądali elegancko, jednak spodnie dżinsowe pozwolą nam na nieco wygody.

Naturalnie możemy także pozwolić sobie na dużo luźniejszy styl, przykładowo założyć trampki do marynarki, jednak warto zwrócić uwagę aby w tym przypadku także koszulka była w stylu raczej luźnym, dzięki temu uzyskamy ciekawe zestawienia.

Dobierz marynarkę w zależności od pory roku

Dobrym pomysłem może być marynarka wełniana która dobrze sprawdzi się w czasie dni chłodniejszych, wielu mężczyzn nosi także marynarki zamiast lekkiej kurtki, zwłaszcza jeżeli chcemy wyjść na spotkanie wieczorem, możemy założyć koszulę, a marynarkę wziąć w rękę na wszelki wypadek gdyby zrobiło się nieco chłodniej.

W przypadku kiedy temperatura będzie nieco niższa możemy wybrać marynarkę z domieszką wełny, dobrym pomysłem może być także gruba sztruksowa marynarka który zapewni nam odpowiednie ciepło. Oczywiście powinniśmy pamiętać także aby posiadać elegancką kurtkę czy też płaszcz który będzie pasował do marynarki, Warto zwrócić oczywiście uwagę aby kurtka była zawsze dłuższa od marynarki która nie może z pod niej wystawać. W przypadku kiedy wybieramy stylizacje bardzo elegancką powinniśmy zwrócić także uwagę na nakrycie głowy, możemy wybrać różnego rodzaju czapki, jednak w przypadku marynarki nie odpowiednia jest oczywiście kaszkietówka, może być to czapka płaska tweedowa, z pewnością czapka która będzie także chroniła nasze głowę przed zimnem.
Repablo - Marynarki męskie w kratę

Marynarki w odważnej kolorystyce

Od lat zauważamy iż trendy w modzie męskiej się zmieniają, mężczyźni coraz chętniej kupują ubrania o kolorach jaskrawych, wyrazistych, dobrym przykładem mogą być tutaj spodnie w kolorze czerwonym czy też ciemno żółtym, które z pewnością mogą ożywić każdą stylizacje. W tym przypadku można dobrać również elegancką marynarkę, dzięki czemu uzyskamy ciekawy wygląd, z pewnością można w ten sposób nieco się odmłodzić. Naturalnie w zależności od tego co lubimy możemy założyć do marynarki także koszulkę, czy też golf. Powinniśmy zwrócić uwagę aby kolorystycznie marynarka od koszulki nieco się różniła, to ciekawe połączenie które będzie ciekawym pomysłem na mniej oficjalne spotkanie.

Wybierz odpowiedni rozmiar marynarki

Oczywiście nasze ubrania powinny być wygodne, warto zwrócić uwagę na wybór odpowiedniej wielkości marynarki, z pewnością panowie którzy są lepiej zbudowani czasem mogą mieć problem z szerokością barków w przypadku marynarki, oczywiście obecnie wiele sklepów oferujących marynarki oferuje także możliwość skrócenia rękawów, dlatego też będziemy mogli wybrać nieco większy rozmiar niż zazwyczaj, oraz skrócić rękawy czy też całą marynarkę w zależności od naszych potrzeb. Chodzi o to aby marynarka nie ograniczała naszych ruchów nie była dla nas niekomfortowa, z pewnością może być to także marynarka nieco szersza która będzie uwzględniała przykładowo założenie pod nią swetra.

W naszych stylizacjach możemy wykorzystać także starsze marynarki, które wiszą w szafie nieużywane, można dobrać do nich odpowiednie koszulę czy też koszulki, różnego rodzaju dodatki możemy poszukiwać pomysłów w internecie, Warto zwrócić uwagę na artykuł następnie https://elubaczow.com/2021/02/03/marynarki-trendy-na-2021-rok-w-modzie-meskiej/, gdzie znajdziemy ciekawe informacje na temat trendów w modzie męskiej, możemy zobaczyć w jaki sposób dobrać marynarkę, kiedy będzie pasowała do określonego w stroju.