Loading...

Zamów pizzę taką jak lubisz

Każdy z nas lubi inny rodzaj pizzy, w wielu pizzeriach można zamówić pizze na grubym lub też cienkim cieście w zależności od naszych upodobań.

Pizza o cienkim spodzie możliwa jest przy odrobinie wprawy do przygotowania w zaciszu domowym, jednak zanim zdecydujemy się cienką pizzę przygotować powinniśmy wybrać się do pizzerii w której pizza o cienkim spodzie jest serwowana i takową pizzę zamówić. Pozwoli nam to nie tylko określić czy taka potrawa nam smakuje ale też zobaczyć jak prawidłowo przygotowana pizza tego rodzaju powinna wyglądać. Przygotowanie takiej pizzy oprócz przygotowania ciasta nie różni się w zasadzie niczym od przygotowania zwykłej pizzy. Oczywiście można przygotować pizze z różnymi dodatkami, w lokalach najczęściej możemy znaleźć przykładowo margaritę z szynką i serem. Zamiast zwykłej szynki warto spróbować pizzy z prawdziwym włoskim Pepperoni. Dla osób, którym Pepperoni myli się z serem donieść należy, iż Pepperoni to nic innego jak swego rodzaju kiełbasa o dość charakterystycznym smaku. Mowa tutaj o prawdziwej włoskiej kiełbasie, która różni się zasadniczo od tego co w polskich sklepach szumnie nazywane bywa pepperoni. Różnice są dość znaczne, ale poznać może je tylko ten, kto miał okazję kosztować prawdziwych włoskich dań, w tym też być może także włoskiej pizzy. Niezwykle istotną sprawą przy zamówieniach na wynos jest dowóz pizzy.

W zależności od tego jakiego rodzaju pojazdami pizzeria dysponuje dowóz pizzy może być o wiele szybszy.

Dość dobrze w warunkach miejskich, do tego rodzaju zadań nadają się skutery, dzięki którym można dość sprawnie ominąć korki, nie ma też z reguły większych problemów z zaparkowaniem takiego pojazdu. Jednak na ogół zima dowóz pizzy za pomocą takich środków transportu staje się nie możliwy toteż czas oczekiwania na dowóz pizzy może się nieco wydłużyć. Obecnie coraz częściej możemy zamówić jedną pizzę z dwoma rodzajami dodatków. Jest to bardzo dobry pomysł dla dwojga o różnych upodobaniach. Można przykładowo zamówić jedną połówkę tradycyjną, a drugą pikantną, lub też jedna z salami a drugą wegetariańską. Jeżeli nie wiemy na jaką pizze się zdecydować można sprawdzić menu online: http://www.szkutnia.waw.pl/pl/menu/.