Loading...

Powiedz ser i inne proste wskazówki, aby uzyskać bielszy uśmiech

Poszukiwanie wskazówek związanych z wybielaniem zębów do tej pory nie poszło Ci najlepiej.

Chcesz wyglądać jak najlepiej i wiesz, że ważny jest w tym uśmiech. Skorzystaj z porad zawartych w tym artykule, aby zapewnić sobie wspaniały uśmiech, którego pragniesz.Co zaskakujące, soda oczyszczona jest prawie tak samo skuteczna jak większość długotrwałych wybielaczy zębów i jest znacznie tańsza. Wymieszaj około dwóch łyżek stołowych sody z jedną łyżką stołową wody, aby uzyskać pastę, a następnie umyj zęby tą pastą. Jeśli nie lubisz smaku, zastąp wodę płynem do płukania ust.Zachowaj skórkę pomarańczową i zrób sobie sesję wybielania zębów. Wnętrze skórki pomarańczowej zawiera kwas cytrynowy i może pomóc w usuwaniu przebarwień i wybielaniu zębów. Wetrzyj go bezpośrednio w zęby lub weź trochę wysuszonej skórki, naturalnie wyhodowanej i trochę zmielonych liści laurowych, aby stworzyć pastę, którą możesz szczotkować. Pamiętaj o szczotkowaniu po sesji, aby usunąć kwasy, które z czasem mogą uszkodzić szkliwo.Znajdź program wybielania zębów, który pasuje do Twojego życia i harmonogramu. Niektóre wymagają długiego czasu z żelem lub innym urządzeniem na zębach. Jeśli masz napięty harmonogram z niewielkimi przestojami, może to nie zadziałać. Inne programy wymagają kilku zabiegów w ciągu dnia. Znajdź taki, który Ci odpowiada.Umawiaj się regularnie na wizyty u lokalnego dentysty, aby wyczyścić zęby. Nie ma nic tak dokładnego jak dentysta w myciu zębów i pomaganiu w utrzymaniu białego uśmiechu. Jeśli zlecasz dentyście mycie zębów raz lub nawet dwa razy w roku, zobaczysz, że nie musisz się martwić o utrzymanie białych zębów – jedynym wyjątkiem jest to, że nie jesteś palaczem.Kup produkt do wybielania zębów, który zawiera około 15% środka wybielającego. Za mało środków wybielających i produkt będzie nieskuteczny. Za dużo, a twoje usta mogą zostać podrażnione szorstką substancją chemiczną. Powiedz ser i inne proste wskazówki, aby uzyskać bielszy uśmiech

Wypróbuj produkt ze średniej półki; jeśli dobrze to tolerujesz i nie osiągasz dobrych wyników, przejdź do wyższej koncentracji.Spróbuj połączyć sodę oczyszczoną i wodę jako naturalny roztwór wybielający zęby.

Chociaż soda oczyszczona jest środkiem ściernym, jest bardzo delikatna i może skutecznie usuwać przebarwienia, pozostawiając zęby czyste i lśniące. Wystarczy zmoczyć szczoteczkę do zębów i zanurzyć ją w sodzie oczyszczonej, tworząc pastę.Różnice między zwykłą pastą do zębów a pastą wybielającą zęby są właściwie minimalne. Nie powinieneś wydawać więcej pieniędzy na zakup produktu, który nie zmienia bieli zębów. Wyrzucisz swoje pieniądze.Jeśli szukasz taniego sposobu na wybielenie zębów, spróbuj sody oczyszczonej. Soda oczyszczona jest aktywnym składnikiem wielu wybielających past do zębów i od wieków jest stosowana jako naturalny wybielacz zębów. Wystarczy wymieszać sodę oczyszczoną z solą i posmarować nią zęby. Pozostaw na kilka minut, a następnie dokładnie spłucz.Zrób wybielającą pastę do zębów z sodą oczyszczoną i nadtlenkiem. Użyj tej mieszanki do szczotkowania przez około pięć minut. Używanie zbyt dużej siły podczas mycia zębów może spowodować podrażnienie dziąseł, a nawet krwawienie.Jeśli chcesz, aby szkliwo zostało ponownie zmineralizowane, kończ każdy posiłek kawałkiem sera. Wapń w serze pomoże odbudować szkliwo na powierzchni zębów. Emalia to część zębów, która sprawia, że ​​są mocne, twarde i białe. Jedz ser do posiłków kilka razy w tygodniu.Podsumowując, Twoje poszukiwania sztuczek, jak najlepiej wybielić zęby, do tej pory nie okazały się skuteczne. Wypróbuj wszystkie bezpłatne porady wymienione w tym artykule i miejmy nadzieję, że będziesz na dobrej drodze do fantastycznego i zdrowo wyglądającego uśmiechu.