Loading...

Meble w stylu industrialnym są obecnie bardzo modne

Regał w stylu industrialnym może również dobrze wyglądać w twojej kuchni lub salonie, jak w sypialni czy przedpokoju.

Regały z drewnianymi półkami i metalowymi ramami są repliką stylu maszyn rolniczych, wyposażenia fabryk i magazynów oraz klasycznej stylistyki, w której funkcja dominuje nad formą i ozdobnymi detalami. Możesz również poszukać drewnianego regału, który jest bardziej solidny niż typowe wersje z drobnymi ramami. Drewniane panele kratowe mogą dodać dodatkową dekorację bez zbytniego uszczerbku dla podstawowego projektu.

Meble w stylu industrialnym są obecnie bardzo modne

Możesz zamówić regał industrialny w sklepach online

Regał z mosiężną ramą i półkami pozwoli uzyskać klasyczny, szykowny wygląd. W zależności od twojej wizji pokoju, możesz również rozważyć drewniany regał z białym postarzanym lakierem i detalami kratowymi, aby uzyskać bardziej elegancki, czysty wygląd. Geometryczne regały sprawdzają się dobrze w niektórych eklektycznych domach, zwłaszcza tych bardziej nowoczesnych. Możesz również rozważyć prostokątny regał z zainspirowanymi wschodem kratownicami, aby uzyskać dodatkową indywidualność. Wybierz oryginalny kolor lub stonuj go z neutralną ramą i detalami łukowymi, aby twoja kolekcja ozdób lub książek naprawdę była widoczna w pokoju.

Wybierając regał zacznij od pomiaru wysokości i szerokości swojej przestrzeni. Aby zachować atrakcyjne wizualnie proporcje przestrzeni, między regałem industrialnym a innymi meblami należy pozostawić nieco odstępu. Regały możemy zakupić w różnych rozmiarach, wysokościach i stylach, w zależności od naszych potrzeb. Regał industrialny to najczęściej połączenie tradycyjnych elementów z funkcjonalnością współczesnego stylu. Takie meble mają prosty wygląd i niekoniecznie muszą mieć wiele ozdób. Idealnie pasują do minimalistycznego wystroju domu. Mogą również wyjątkowo dobrze się sprawdzić po umieszczeniu w dużych pomieszczeniach.

Wybierając regał industrialny kieruj się wielkością pomieszczenia, ponieważ zbyt mały nie będzie widoczny, a zbyt duży zdominuje całą przestrzeń. Te elementy idealnie pasują do klasycznego motywu, ale dla uzyskania najlepszego wyglądu należy je łączyć z dodatkami w podobnym stylu.