Loading...

Jak odnieść sukces na swoim blogu

Prawie każdy ma dziś bloga, jest to tylko jedna z tych rzeczy, które przyciągają uwagę i czego ludzie używają, aby ich głos był słyszany.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć i utrzymać swoją obecność w Internecie, ten artykuł i cała wiedza w nim zawarta powinny Ci w tym pomóc.Upewnij się, że akceptujesz i przesyłasz wartościowe komentarze. Chcesz mieć jak najwięcej sposobów, aby powstał link zwrotny. Kiedy komentujesz, dodaj swój adres URL, aby utworzyć link do swojego bloga. Ułatwi to innym znalezienie Ciebie.Częstym błędem w witrynach jest przeciążanie widzów reklamami, wtyczkami i słowami kluczowymi AdSense. Te rzeczy powodują, że wyszukiwarki obniżają Twój ranking, czyniąc Twoją witrynę bezużyteczną. Pisz naturalnie i upewnij się, że Twoje posty na blogu są łatwe do odczytania.Korzystanie z Twittera ma kluczowe znaczenie dla rozpowszechniania informacji o Twoim blogu. W dzisiejszych czasach musisz pokazać się w sieciach społecznościowych, jeśli chcesz mieć szansę na wywarcie wpływu. Nie możesz po prostu polegać na SEO, że wykona całą pracę za Ciebie. Zaangażuj się społecznie, a zauważysz różnicę.Utwórz listę aktualizacji e-mail dla swojego bloga. W swojej witrynie zaoferuj miejsce, w którym ludzie mogą zarejestrować się, aby otrzymywać te aktualizacje i wysyłać je za każdym razem, gdy publikujesz nowego bloga. Tym, którzy są naprawdę zainteresowani śledzeniem Twojego bloga, spodoba się pomysł, aby otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.Tworząc swojego bloga, kup nazwę domeny, zamiast korzystać z bezpłatnej witryny. Nie jest to drogie i pomoże ci wyglądać bardziej profesjonalnie. Łatwiej też będzie to zapamiętać, zwłaszcza jeśli w tytule użyjesz nazwy swojej firmy lub innego powiązanego sformułowania.Zapewnienie opcji RSS na e-mail to świetna wskazówka dla osób prowadzących bloga. Można to wykorzystać, aby czytelnicy mogli subskrybować wszystkie najnowsze posty bez konieczności korzystania z czytnika RSS. Jak odnieść sukces na swoim blogu

Nawet dzisiaj wiele osób nie korzysta z RSS, więc korzystanie z usługi RSS na e-mail ma kluczowe znaczenie.

Doskonałym wyborem dla jednego jest Feedburner.Nie pozwól, aby komentarze i opinie wpływały na Ciebie osobiście. Nawet jeśli wybierzesz idealny temat i dobrze o nim napiszesz, niektórzy ludzie będą mieli negatywną opinię do podzielenia się. Używaj konstruktywnej krytyki, aby ulepszyć swój blog. Choć może się to wydawać sprzeczne z intuicją, powinieneś grzecznie reagować na płomienie i trolle, ale nie rozpamiętuj ich. Pozostali czytelnicy docenią Twój profesjonalizm.Upewnij się, że dołączyłeś linki do mediów społecznościowych, za pomocą których Twoi czytelnicy mogą Cię śledzić. Witryny takie jak Facebook i Twitter sprawią, że Twój blog będzie bardziej skuteczny i pomoże Ci zyskać rozgłos. Takie linki i portale to świetny sposób na dotarcie do większej liczby osób.Włącz widżety udostępniania dla serwisów społecznościowych. Gdy starasz się budować swoją bazę czytelniczą, sieci społecznościowe są idealnym sposobem, aby Twoi czytelnicy mogli dzielić się z innymi. Oferując możliwości emisji swojego bloga znajomym i rodzinie, drastycznie zwiększysz liczbę obserwujących.Kiedy blogujesz, staraj się zachować nieformalny, konwersacyjny ton. Blog powinien być towarzyski i zabawny. Musisz dostosować swoje pisanie do formatu. Chcesz zabawiać czytelników w zrelaksowany, nieformalny sposób, ponieważ to właśnie sprowadza czytelników z powrotem do bloga.Jak już przeczytałeś ten artykuł, powinieneś czuć się znacznie lepiej, jeśli chodzi o blogowanie i jak fajnie może być dla Ciebie. Śmiało i podziel się tymi informacjami z przyjaciółmi i współpracownikami, każdy powinien w dzisiejszych czasach blogować. Podziel się swoją wiedzą na temat blogowania i kto wie, czym może pomóc ktoś inny.