Loading...

Zakładamy firmę Limited w UK

W Polsce zakładamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością a w UK firmy Limited. Założenie takiej firmy nie jest wcale takie łatwe, dlatego konieczna jest pomoc księgowych, którzy wszystko przygotują.

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym czy wybrać samozatrudnienie czy firmę Limited to zdecydowanie to drugie rozwiązanie jest polecane. Dlaczego? Powodów jest wiele, ale ten najważniejszy to odpowiedzialność finansowa. Samozatrudnienie oznacza, że za błędy płacimy całym swoim majątkiem. Nie tylko tym firmowym, ale również swoim samochodem, domem i czym tam jeszcze mamy.

W przypadku firmy Limited płacimy tylko tyle ile wynosi nasz wkład, a zatem może to być kilka tysięcy funtów. Na tym przykładzie widać, że mamy lepsze zabezpieczenie i gdyby poszło coś nie tak to nie musimy się aż tak bardzo martwić.

Do założenia firmy Limited potrzebujemy kilku bardzo ważnych dokumentów. Na pewno potrzebny jest dokument założycielki spółki, który trzeba wiedzieć, w jaki sposób sporządzić.

Nie może przecież zawierać błędów, ani niewłaściwych zapisów. Statut umowa to kolejny bardzo ważny dokument, o który trzeba będzie zadbać. Naszym zadaniem jest nominować na kogoś na stanowiska sekretarza i dyrektora. Wtedy spółka będzie mogła zacząć w prawidłowy sposób działać. Konieczne jest również udzielenie informacji i wszystkich udziałowcach spółki wraz z kapitałem, jaki do spółki wnieśli. Księgowi są w stanie zarejestrować nam firm LTD w specjalny rejestrze firmy. Dodatkowo będą mogli zgłosić nas do urzędu skarbowego. Zakres pomocy jest bardzo duży, dlatego trzeba się zgłosić do specjalistów. Pomoże nam polski ksiegowy uk który na wszystko jest przygotowany. Czeka tylko żebyśmy się do niego zgłosili, a od razu wybierze najlepsze rozwiązanie dla nas. w ten sposób można będzie szybciej naszą nową spółkę otworzyć. Pomoc jest tutaj bardzo potrzebna, bo sami nie wiedzielibyśmy jak za to wszystko należy się zabrać. im wcześniej damy szanse wykazać się księgowym tym lepiej będzie dla naszej przyszłej spółki Limited.