Loading...

Parkiet może być wykonany z różnorodnych rodzajów drewna

Podłogi zajmują dużą powierzchnię, dlatego stanowią istotny element wystroju każdego wnętrza.

Obecnie wiele osób decyduje się na montaż parkietu, ponieważ ozdobne symetryczne wzory drewna zapewnią nam wiele możliwości projektowych oraz jakość, która przetrwa wiele lat użytkowania. Można się będzie cieszyć pięknem podłogi z parkietu przez dziesięciolecia, o ile odpowiednio o niego zadbamy.

Parkiet może być wykonany z różnorodnych rodzajów drewna

Jeśli chcesz mieć trwałe, drewniane połogi wybierz parkiety

Parkiet to łatwy sposób na dodanie ciekawego stylu i charakteru do pomieszczeń. Interesujące wzornictwo sprawia, że podłoga z parkietu najlepiej sprawdza się w przestrzeniach, które są dość neutralne lub minimalistyczne w wystroju. Jeśli parkiet jest zainstalowany w pomieszczeniu z dużą ilością naturalnego światła, będzie można wydobyć z niego pełnię wzorów i usłojenia. Nowoczesne parkiety i drewniane deski podłogowe można również zastosować w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

Parkiet i podłoga w jodełkę to obecnie jeden z najmodniejszych projektów wystroju wnętrz ze względu na ich wszechstronność. Składa się wyłącznie z drewna, które składa się z drewnianych klocków o jednakowej wielkości. Podłoga w jodełkę przybiera kształt idealnych prostokątów i jest ułożona trochę naprzemiennie, tak aby jedna strona deski stykała się z drugą. Parkiety mają możliwość tworzenia ciekawych podłóg dzięki różnym kolorom i zakresowi rozmiarów klepek z naturalnego drewna. Parkiet warstwowy i panele znane są z kompatybilności z ogrzewaniem podłogowym, można je również montować łatwo na pióro i wpust.

Wysokiej jakości parkiety lodz dodają wiele uroku do pomieszczeń, a można do takiej podłogi zastosować różne gatunki drewna, takie jak dąb, orzech, wiśnia, lipa, sosna czy klon. Parkiet jest bardzo ceniony przez właścicieli domów i mieszkań ze względu na swój efekt dekoracyjny i różnorodne opcje układania. Wzór w jodełkę jest obecnie prawdopodobnie najpopularniejszym wyborem dla każdego, kto instaluje parkiet w domu.